Soutěže / Akce
Competitions / Performances

Protože se naše taneční studio nachází v pražských Holešovicích, rozhodli jsme se účastnit místní akce s názvem "Máme otevřeno". Letos se uskuteční 14. ročník.
V pátek 17.5. od 17:00 pro vás máme přichystané vystoupení proložené povídáním o irských tancích, hudbě, kultuře.
V sobotu 18.5. od 14:00 otevřeme naše taneční studio všem, kteří si chtějí...

Naší tradiční soutěžní zastávkou je Bratislava Easter Feis. Na tuto soutěž jezdíme již od počátku vzniku naší taneční školy a vždy sklízíme velké úspěchy. Doufáme, že ani letos to nebude výjimkou. Pojedou 4 tanečnice, dvě z nich budou soutěžit v klasické postupové soutěži a druhé dvě si dají tzv. open championships. Držme jim palce.

Aby toho nebylo málo, tak si k té oslavě svátku sv. Patrika přidáme ještě jedno vystoupení. Tentokrát v nově otevřeném Sally O´Brian´s Irish Pub v Kamenické 17. Přijďte si užít atmosféru pravé irské hospody. Těšíme se na všechny!

Co by to bylo za taneční sezónu, kdybychom netančili na oslavě svátku Sv. Patrika? Spolupracujeme na organizaci s městem Příbram. Přípravy jsou v plném proudu a my budeme rádi, když nás přijdete podpořit a užít si pořádnou irskou hudbu, tancovačku, tombolu a mnoho dalšího. Těšíme se na vás v Junior Klubu Příbram!

Po návratu z teplých krajin se opět vrhneme do soutěžení v rodné Praze. Soutěže se účastní 13 tanečnic a 1 tanečník. Předvedou se ve všech úrovních beginners - open, napříč věkovými kategoriemi U9 - O30. Všem držíme palce a přejeme mnoho krásných umístění.

Dostali jsme pozvání zatančit na slavnostním zahájení výstavy panenek Doll Prague v pražské Lucerně. Děkujeme pořadatelům za tuto příležitost.

Taneční sezónu jsme zahájili několika vystoupeními. Tu soutěžní zahajujeme ve Vídni. Účastní se 5 našich tanečnic a my jim budeme držet palce. Hodně štěstí!

Po několikáté se sejdeme na hradě v Týnci nad Sázavou a prožijeme krásný Keltský den. Vedle našeho vystoupení si můžete poslechnout živou irskou muziku, ochutnat irskou whiskey, podívat se do Keltského života a mnoho jiného. Těšíme se na vás!

Podruhé se vydáme pouze přes ulici od našeho tanečního sálu. Během akce "Zažít město jinak" se předvedeme v naší domovině na Ortenově náměstí. Přijďte si k nám zatančit, vyfotit, vymalovat si obrázky, povídat, poslechnout si irskou hudbu, zakoupit něco pěkného. Těšíme se na všechny sousedy a kolemjdoucí :-)

Úplně poprvé se účastníme velmi zajímavé akce, na kterou nás pozvalo pořádající město Příbram. Již po šestnácté pořádá Svatohorskou Šalmaj - den plný dobové hudby, tance, divadla a řemesla. Podrobné informace o této akci můžete najít na: www.salmaj.pribram.eu.
A na co se můžete těšit? Na naše vystoupení v 11:40 a v 19:20. Na workshop irských tanců....