Soutěže/Akce Competitions/Performances

Jelikož je doba taková jaká je, jsme nuceni trénovat a soutěžit jinak, než jsme byli do teď zvyklí. Hlavní organizace An Coimisiún (CLRG) a její "pobočka" - naše domovská - RCCEA, pilně pracovaly a v období 8.-18.1.2021 se uskuteční první online feis, určený pro kontinentální Evropu a Asii. Každý tanečník se registruje a nahraje svá videa se...

Již se stalo tradicí, že jedním z prvních vystoupení v nadcházející taneční sezóně, je Keltský večer v areálu hradu Týnce nad Sázavou.
Těšit se opět můžete na naše ukázky irských tanců. Také si budete moci zatančit s námi a zkusit si tak irské tance na vlastní nohy.
Chybět nebudou ani různé hudební skupiny, dobré jídlo a pití.

Milí příznivci irského tancování, máme to štěstí, že můžeme oslavit svátek Sv. Patrika právě tancem, i když o tři měsíce později. Dostali jsme pozvání do pořadu České televize Sama doma. Oslavme společně zelený svátek a aspoň na chvíli se nechme vtáhnout do radosti a veselí. Zveme všechny k televizním obrazovkám ve středu 17.6.2020 ve 12:30 ☘️🍀

První soutěž v roce 2020 nás čeká opět v Bratislavě. Do soutěžního klání se pustí 13 našich tanečnic, od úrovně beginners do úrovně intermediate v sólových tancích a sestaveny máme také dva týmy do skupinových tanců. Držte s námi palce!

Ano, svatý Patrik se opět po roce hlásí se svým svátkem. Pojďte si udělat výlet do Zruče nad Sázavou a oslavit s námi den svatého Patrika - patrona Irska. Těšit se můžete na jídlo, pití, hudbu, tanec a spoustu další zábavy. Těšíme se na vás.

Hudební country skupina Trampoty nás pozvala na svůj každoroční vánoční bál, který se koná v Sokolovně v Červených Pečkách. Na vystoupení se moc těšíme a doufáme, že se vám budeme líbit.

Přijali jsme pozvání Klubu Panenky ČR, předvést své vystoupení v rámci doprovodného programu na Polabských vánočních trzích na výstavišti v Lysé nad Labem.
Přijďte si vybrat vánoční dárky a podívat se na naše vystoupení. Těšíme se na vás.

Deset mladých slečen z naší taneční školy se vydá do Vídně na mezinárodní soutěž. Své tance předvedou v kategoriích beginners, primary a intermediate. Všem držíme pěsti a přejeme skvělé výsledky.

V sobotu 28. září 2019, se představíme na 14. ročníku Keltského večera v areálu hradu Týnce nad Sázavou. Kromě naší taneční skupiny a irských tanců, si můžete poslechnout hudební skupiny Coventina a Sally Gardens hrající keltské, irské, skotské a severské balady nebo hudební kapely Hekelén Tekelén. a Luftt hrající folk, country a rock.
Těšit se...

V sobotu 14.9. 2019 se potkáme s kmotrou Klubu Panenky ČR Bárou Štěpánovou a zatančíme v malém sále Hotelu Zruč ve Zruči nad Sázavou na Pohádkovém plese, který je završením Pohádkového putování 2019. Těšíme se na všechny diváky.

Přijďte se s námi seznámit a pobavit v úterý 10.9.2019 na akci
DOMEČEK S PŘÍCHUTÍ "NÁMOŘNICKÁ PLAVBA". Akci pořádá DDM Stodůlky ve spolupráci s MČ Prahy 13 v rámci Festivalu volného času. Akce bude probíhat dopoledne 10-12h a odpoledne 15-19h, vstup zdarma.
Těšit se můžete na Kouzelnickou show Jakuba Bílka, divadlo Láry Fáry
a Pohádku o třech...