Soutěže / Akce
Competitions / Performances

Podruhé se vydáme pouze přes ulici od našeho tanečního sálu. Během akce "Zažít město jinak" se předvedeme v naší domovině na Ortenově náměstí. Přijďte si k nám zatančit, vyfotit, vymalovat si obrázky, povídat, poslechnout si irskou hudbu, zakoupit něco pěkného. Těšíme se na všechny sousedy a kolemjdoucí :-)

Úplně poprvé se účastníme velmi zajímavé akce, na kterou nás pozvalo pořádající město Příbram. Již po šestnácté pořádá Svatohorskou Šalmaj - den plný dobové hudby, tance, divadla a řemesla. Podrobné informace o této akci můžete najít na: www.salmaj.pribram.eu.
A na co se můžete těšit? Na naše vystoupení v 11:40 a v 19:20. Na workshop irských tanců....

Ještě před koncem školního roku si zasoutěžíme. Soutěž Feis Le Chéile je pořádán mnichovskou taneční školou Sweeney-McAvinchey. Tentokrát přijdou na pomoc všechny pražské taneční školy a přestěhují celou soutěž do Česka. Le Chéile - Spolu. Bude to jistě nevšední zážitek, kterého se účastní 12 našich tanečnic a tanečníků. Přejeme jim hodně štěstí a...

V následující víkendu se opět uvidíme v zábavním parku Mirakulum v Milovicích. Na našem prezentačním stánku si můžete vyzkoušet základní krok irských tanců, irský step, udělat si památku ve fotokoutku, vybarvit si irskou tanečnici nebo tanečníka a mnoho dalšího. Chybět nebude ani vystoupení našich krásných tanečnic. Těšíme se na všechny, kteří nám...

Poprvé se účastníme velkolepé akce - Mezinárodní den tance - v Praze na Střeleckém ostrově. K vidění zde bude nepřeberné množství tanečních stylů a některé z nich si budete moci i vyzkoušet.
Nad akcí převzal záštitu ministr kultury, součástí je Flashmob, galavečer na Nové scéně a mnoho dalšího. Kromě naší školy se akce účastní i další dvě pražské...

Přijali jsme nabídku města Příbram a zatančíme jim na plese seniorů v příbramském divadle A. Dvořáka. Součástí vystoupení bude i výuka jednoduchého irského společenského tance. Doufáme, že se vystoupení bude líbit a i mnoho zájemců si vyzkouší irské tance.

Bratislava je naší stálou a nejvíce navštěvovanou soutěžní destinací. Tentokrát se na zde představí především naše nové začátečnice, které začaly navštěvovat naše kurzy v září 2022. Ale soutěžit budou i tanečnice, které mají i větší zkušenosti. Celkem pojede hájit naše tyrkysové barvy 8 tanečnic. Držme jim palce.

Dostali jsme pozvánku, abychom zatančili na křtu knihy "Hry pro rozvoj čtení". Pozvala nás autorka, paní Lenka Ficová. Její dcera u nás před několika lety tančila. Děkujeme za pozvání a těšíme se na vystoupení.

V prvním prosincovém víkendu budeme po dlouhé době opět soutěžit v naší rodné Praze. Soutěž pořádá Gall-Tír Academy a my už se nemůžeme dočkat. Poprvé bude mít naše taneční škola i mužské zastoupení. Celkem se účastní 7 našich tanečnic a jeden tanečník a tančit budou od úrovně beginner až po open. Držme jim palce!

Mistrovství Evropy a Asie se tentokrát uskuteční v jihofrancouzském Aix En Provance. Úspěšní tanečníci se mohou, ve svých věkových kategoriích, kvalifikovat na světový šampionát, který se uskuteční následujícím roce o velikonočním týdnu v kanadském Montréalu. Do Francie jsme vyslali jednu naší tanečnici, která si zkusí kvalifikace úplně poprvé....

Po dlouhých třech letech se vracíme na jednu z našich nejoblíbenějších soutěží - Vienna Feis. Na soutěži se předvede 6 našich tanečnic. Budou bojovat o přední pozice napříč všemi úrovněmi - od beginner až po open. Držme jim place!