Soutěže/Akce Competitions/Performances

Mistrovství Evropy a Asie se tentokrát uskuteční v jihofrancouzském Aix En Provance. Úspěšní tanečníci se mohou, ve svých věkových kategoriích, kvalifikovat na světový šampionát, který se uskuteční následujícím roce o velikonočním týdnu v kanadském Montréalu. Do Francie jsme vyslali jednu naší tanečnici, která si zkusí kvalifikace úplně poprvé....

Po dlouhých třech letech se vracíme na jednu z našich nejoblíbenějších soutěží - Vienna Feis. Na soutěži se předvede 6 našich tanečnic. Budou bojovat o přední pozice napříč všemi úrovněmi - od beginner až po open. Držme jim place!

Naše víkendové akce jedou dál - již tuto sobotu 24.9.2022 nás najdete na Keltském večeru v Týnci nad Sázavou. Kdo se přidá? :-)

Poprvé vyzkoušíme prezentaci naší taneční školy ve svém "domově" - a to přímo na Ortenově náměstí v Praze 7. V rámci akce "Zažít město jinak" se předvedeme se svým uměním několik metrů od našeho tanečního studia. Přijďte si vyzkoušet irské stepky, základní kroky irských tanců a společně si zatancovat. Těšíme se na všechny naše sousedy i přespolní...

I letos se představíme na festivalu Ladronkafest, kde jinde než v parku Ladronka :-)
Opět bude k vidění naše vystoupení a také se můžete aktivně zapojit do irsko-tanečních aktivit na našem propagačním stánku. Omalovánky, kvízy, fotokoutek, soutěže, výuka tanců, základní taneční kroky, vyzkoušení stepových bot a mnoho dalšího. Těšíme se na vás :-)

Po dlouhých 3 letech se vracíme do Mnichova na klasickou soutěž. I když nám můžete vytknout, že jme v něm byli před půl rokem, ale to byl Evropský šampionát s pojený s Grade Feis. Ale tato letní předprázdninová soutěž má svou dlouholetou tradici, která se na tři roky odmlčela. Za naší taneční školu se účastní 6 tanečnic - od úrovně...

Do Milána jsme se v minulosti již jednou vypravili a to na Evropský šampionát, který byl pro nás velmi úspěšný. Tentokrát vyrazíme do Milána na klasickou soutěž. Účastní se 4 naše tanečnice od úrovně beginners až po open. Držíme všem palce!

O víkendu 21.-22.5.2022 se představíme na akci s názvem Pigyáda, s podtitulem "Hejbni kostrou" v zábavním parku Mirakulum v Milovicích. Oba dva dny si můžete u našeho stánku zkusit základní kroky irských tanců, vyzkoušet si stepové boty, vybarvit si obrázek s irskotaneční tématikou, vyluštit osmisměrku v irštině, podívat se na záznamy našich...

Nenechte si ujít naše vystoupení a prezentaci taneční školy v sobotu 30. dubna v parku Ladronka. Čeká na vás bohatý program.
Každý rok se všichni těší na soutěže Miss Čarodějnice, Čarodějnice na bruslích anebo na soutěž o nejlepší vyrobenou čarodějnici. Na akci se zábavnou formou prezentují nejrůznější organizace z Prahy 6, takže si za celé...

S radostí jsme přijali nabídku vystoupení na imatrikulačním plese Gymnázia mezinárodních a veřejných vztahů s. r. o. v Národním domě na Vinohradech. Věříme, že se naše vystoupení bude líbit.

Na konci března se opět vydáme do Bratislavy na živou soutěž. Tentokrát se vypraví 3 naše zkušené tanečnice a pokusí se probojovat do nejvyšší úrovně Open. Budeme jim držet palce.

Nový rok začínáme online soutěží. Předpokládáme, že se jí účastní velký počet tanečnic a tanečníků z celého světa. A také doufáme, že se do soutěže zapojí i naši nováčci z kurzů pro dospělé začátečníky.