Soutěže / Akce
Competitions / Performances

Co by to bylo za taneční sezónu, kdybychom netančili na oslavě svátku Sv. Patrika? Spolupracujeme na organizaci s městem Příbram. Přípravy jsou v plném proudu a my budeme rádi, když nás přijdete podpořit a užít si pořádnou irskou hudbu, tancovačku, tombolu a mnoho dalšího. Těšíme se na vás v Junior Klubu Příbram!

Po návratu z teplých krajin se opět vrhneme do soutěžení v rodné Praze. Soutěže se účastní 13 tanečnic a 1 tanečník. Předvedou se ve všech úrovních beginners - open, napříč věkovými kategoriemi U9 - O30. Všem držíme palce a přejeme mnoho krásných umístění.

Dostali jsme pozvání zatančit na slavnostním zahájení výstavy panenek Doll Prague v pražské Lucerně. Děkujeme pořadatelům za tuto příležitost.

Taneční sezónu jsme zahájili několika vystoupeními. Tu soutěžní zahajujeme ve Vídni. Účastní se 5 našich tanečnic a my jim budeme držet palce. Hodně štěstí!

Po několikáté se sejdeme na hradě v Týnci nad Sázavou a prožijeme krásný Keltský den. Vedle našeho vystoupení si můžete poslechnout živou irskou muziku, ochutnat irskou whiskey, podívat se do Keltského života a mnoho jiného. Těšíme se na vás!

Podruhé se vydáme pouze přes ulici od našeho tanečního sálu. Během akce "Zažít město jinak" se předvedeme v naší domovině na Ortenově náměstí. Přijďte si k nám zatančit, vyfotit, vymalovat si obrázky, povídat, poslechnout si irskou hudbu, zakoupit něco pěkného. Těšíme se na všechny sousedy a kolemjdoucí :-)

Úplně poprvé se účastníme velmi zajímavé akce, na kterou nás pozvalo pořádající město Příbram. Již po šestnácté pořádá Svatohorskou Šalmaj - den plný dobové hudby, tance, divadla a řemesla. Podrobné informace o této akci můžete najít na: www.salmaj.pribram.eu.
A na co se můžete těšit? Na naše vystoupení v 11:40 a v 19:20. Na workshop irských tanců....

Ještě před koncem školního roku si zasoutěžíme. Soutěž Feis Le Chéile je pořádán mnichovskou taneční školou Sweeney-McAvinchey. Tentokrát přijdou na pomoc všechny pražské taneční školy a přestěhují celou soutěž do Česka. Le Chéile - Spolu. Bude to jistě nevšední zážitek, kterého se účastní 12 našich tanečnic a tanečníků. Přejeme jim hodně štěstí a...

V následující víkendu se opět uvidíme v zábavním parku Mirakulum v Milovicích. Na našem prezentačním stánku si můžete vyzkoušet základní krok irských tanců, irský step, udělat si památku ve fotokoutku, vybarvit si irskou tanečnici nebo tanečníka a mnoho dalšího. Chybět nebude ani vystoupení našich krásných tanečnic. Těšíme se na všechny, kteří nám...

Poprvé se účastníme velkolepé akce - Mezinárodní den tance - v Praze na Střeleckém ostrově. K vidění zde bude nepřeberné množství tanečních stylů a některé z nich si budete moci i vyzkoušet.
Nad akcí převzal záštitu ministr kultury, součástí je Flashmob, galavečer na Nové scéně a mnoho dalšího. Kromě naší školy se akce účastní i další dvě pražské...