Soutěže/Akce Competitions/Performances

V sobotu, 11.9.2021 od 11:00 do 21:00, se představíme v pražském parku Ladronka na akci s prezentací volnočasových sdružení a spolků "Ladronkafest". Nejenže zatančíme na hlavním pódiu, ale celý den budeme prezentovat naší taneční školu ve stánku, kde na vás budou čekat různé aktivity. Těšit se můžete na omalovánky, křížovky, osmisměrky, pexesa,...

Po dlouhé době se opět setkáme s živým publikem. Naše taneční skupina několikrát zatančí v průběhu dne na tradičním Jarmarku v Trhovém Štěpánově.
Přijďte si koupit pěkné řemeslné výrobky, něco si vlastnoručně vyrobit a podívat se na naše vystoupení. Těšíme se na vás!

Na začátku května nás čeká již druhá online soutěž v irských tancích. V lednu jme získali skvělé výsledky a doufám, že se nám zadaří i tentokrát.
Od minule RCCEA přidala jednu výkonnostní kategorii - Preliminary Championships. Soutěží se nyní v pěti kategoriích: beginner, primary, intermediate, preliminary a open, s tím, že preliminary úroveň si...

Jelikož je doba taková jaká je, jsme nuceni trénovat a soutěžit jinak, než jsme byli do teď zvyklí. Hlavní organizace An Coimisiún (CLRG) a její "pobočka" - naše domovská - RCCEA, pilně pracovaly a v období 8.-18.1.2021 se uskuteční první online feis, určený pro kontinentální Evropu a Asii. Každý tanečník se registruje a nahraje svá videa se...

Již se stalo tradicí, že jedním z prvních vystoupení v nadcházející taneční sezóně, je Keltský večer v areálu hradu Týnce nad Sázavou.
Těšit se opět můžete na naše ukázky irských tanců. Také si budete moci zatančit s námi a zkusit si tak irské tance na vlastní nohy.
Chybět nebudou ani různé hudební skupiny, dobré jídlo a pití.

Milí příznivci irského tancování, máme to štěstí, že můžeme oslavit svátek Sv. Patrika právě tancem, i když o tři měsíce později. Dostali jsme pozvání do pořadu České televize Sama doma. Oslavme společně zelený svátek a aspoň na chvíli se nechme vtáhnout do radosti a veselí. Zveme všechny k televizním obrazovkám ve středu 17.6.2020 ve 12:30 ☘️🍀

První soutěž v roce 2020 nás čeká opět v Bratislavě. Do soutěžního klání se pustí 13 našich tanečnic, od úrovně beginners do úrovně intermediate v sólových tancích a sestaveny máme také dva týmy do skupinových tanců. Držte s námi palce!

Ano, svatý Patrik se opět po roce hlásí se svým svátkem. Pojďte si udělat výlet do Zruče nad Sázavou a oslavit s námi den svatého Patrika - patrona Irska. Těšit se můžete na jídlo, pití, hudbu, tanec a spoustu další zábavy. Těšíme se na vás.

Hudební country skupina Trampoty nás pozvala na svůj každoroční vánoční bál, který se koná v Sokolovně v Červených Pečkách. Na vystoupení se moc těšíme a doufáme, že se vám budeme líbit.

Přijali jsme pozvání Klubu Panenky ČR, předvést své vystoupení v rámci doprovodného programu na Polabských vánočních trzích na výstavišti v Lysé nad Labem.
Přijďte si vybrat vánoční dárky a podívat se na naše vystoupení. Těšíme se na vás.

Deset mladých slečen z naší taneční školy se vydá do Vídně na mezinárodní soutěž. Své tance předvedou v kategoriích beginners, primary a intermediate. Všem držíme pěsti a přejeme skvělé výsledky.