Soutěže / Akce
Competitions / Performances

Do Milána jsme se v minulosti již jednou vypravili a to na Evropský šampionát, který byl pro nás velmi úspěšný. Tentokrát vyrazíme do Milána na klasickou soutěž. Účastní se 4 naše tanečnice od úrovně beginners až po open. Držíme všem palce!

O víkendu 21.-22.5.2022 se představíme na akci s názvem Pigyáda, s podtitulem "Hejbni kostrou" v zábavním parku Mirakulum v Milovicích. Oba dva dny si můžete u našeho stánku zkusit základní kroky irských tanců, vyzkoušet si stepové boty, vybarvit si obrázek s irskotaneční tématikou, vyluštit osmisměrku v irštině, podívat se na záznamy našich...

Nenechte si ujít naše vystoupení a prezentaci taneční školy v sobotu 30. dubna v parku Ladronka. Čeká na vás bohatý program.
Každý rok se všichni těší na soutěže Miss Čarodějnice, Čarodějnice na bruslích anebo na soutěž o nejlepší vyrobenou čarodějnici. Na akci se zábavnou formou prezentují nejrůznější organizace z Prahy 6, takže si za celé...

S radostí jsme přijali nabídku vystoupení na imatrikulačním plese Gymnázia mezinárodních a veřejných vztahů s. r. o. v Národním domě na Vinohradech. Věříme, že se naše vystoupení bude líbit.

Na konci března se opět vydáme do Bratislavy na živou soutěž. Tentokrát se vypraví 3 naše zkušené tanečnice a pokusí se probojovat do nejvyšší úrovně Open. Budeme jim držet palce.

Nový rok začínáme online soutěží. Předpokládáme, že se jí účastní velký počet tanečnic a tanečníků z celého světa. A také doufáme, že se do soutěže zapojí i naši nováčci z kurzů pro dospělé začátečníky.

V roce 2019 jsme si na Mistrovství Evropy v Miláně vybojovali zlatou medaili v týmovém céilí tanci 4hand reel. Loni žádné mistrovství nebylo. Letos je, ovšem bez týmových tanců. Ale i tak jsme rádi, že můžeme "živě" soutěžit. S partou šesti našich tanečnic budeme bojovat v klasické postupové soutěži (Grades Feis), která je přidružená k Mistrovství...

Je to téměř dva roky, co jsme naposledy byli fyzicky přítomni na soutěži. Ale dočkali jsme se. První říjnovou sobotu se opět naživo setkáme s tanečníky z jiných tanečních škol a zemí a zasoutěžíme si. Už se nemůžeme dočkat a doufáme, že nám opět budete držet palce.

Letos se poprvé vydáme na vystoupení do Krchleb. Pozvali si nás na XIV. ročník ukázky lidových řemesel. Již název akce napovídá, že půjde o přehlídku ručních prací a možná si je budete moci i vyzkoušet. Mezi tím se budete moci podívat na naše vystoupení, ale spěchejte, v Krchlebech se zdržíme od začátku akce do 13:30. Poté se přesouváme na Keltský...

Můžeme říci, že se vystoupení na Keltském večeru v Týnci nad Sázavou, pro nás stává tradicí. Loni byla akce zrušena, o to více se na ní letos těšíme.
Odpustíme i pořadatelům, že nejsme na plakátku :-) Vystoupení irských tanců a výuku pro veřejnost opravdu zajišťuje naše taneční škola a skupina Simply Dance. Těšíme se na vás.

V sobotu, 11.9.2021 od 11:00 do 21:00, se představíme v pražském parku Ladronka na akci s prezentací volnočasových sdružení a spolků "Ladronkafest". Nejenže zatančíme na hlavním pódiu, ale celý den budeme prezentovat naší taneční školu ve stánku, kde na vás budou čekat různé aktivity. Těšit se můžete na omalovánky, křížovky, osmisměrky, pexesa,...