Soutěže / Akce
Competitions / Performances

Poprvé se účastníme velkolepé akce - Mezinárodní den tance - v Praze na Střeleckém ostrově. K vidění zde bude nepřeberné množství tanečních stylů a některé z nich si budete moci i vyzkoušet.
Nad akcí převzal záštitu ministr kultury, součástí je Flashmob, galavečer na Nové scéně a mnoho dalšího. Kromě naší školy se akce účastní i další dvě pražské...

Přijali jsme nabídku města Příbram a zatančíme jim na plese seniorů v příbramském divadle A. Dvořáka. Součástí vystoupení bude i výuka jednoduchého irského společenského tance. Doufáme, že se vystoupení bude líbit a i mnoho zájemců si vyzkouší irské tance.

Bratislava je naší stálou a nejvíce navštěvovanou soutěžní destinací. Tentokrát se na zde představí především naše nové začátečnice, které začaly navštěvovat naše kurzy v září 2022. Ale soutěžit budou i tanečnice, které mají i větší zkušenosti. Celkem pojede hájit naše tyrkysové barvy 8 tanečnic. Držme jim palce.

Dostali jsme pozvánku, abychom zatančili na křtu knihy "Hry pro rozvoj čtení". Pozvala nás autorka, paní Lenka Ficová. Její dcera u nás před několika lety tančila. Děkujeme za pozvání a těšíme se na vystoupení.

V prvním prosincovém víkendu budeme po dlouhé době opět soutěžit v naší rodné Praze. Soutěž pořádá Gall-Tír Academy a my už se nemůžeme dočkat. Poprvé bude mít naše taneční škola i mužské zastoupení. Celkem se účastní 7 našich tanečnic a jeden tanečník a tančit budou od úrovně beginner až po open. Držme jim palce!

Mistrovství Evropy a Asie se tentokrát uskuteční v jihofrancouzském Aix En Provance. Úspěšní tanečníci se mohou, ve svých věkových kategoriích, kvalifikovat na světový šampionát, který se uskuteční následujícím roce o velikonočním týdnu v kanadském Montréalu. Do Francie jsme vyslali jednu naší tanečnici, která si zkusí kvalifikace úplně poprvé....

Po dlouhých třech letech se vracíme na jednu z našich nejoblíbenějších soutěží - Vienna Feis. Na soutěži se předvede 6 našich tanečnic. Budou bojovat o přední pozice napříč všemi úrovněmi - od beginner až po open. Držme jim place!

Naše víkendové akce jedou dál - již tuto sobotu 24.9.2022 nás najdete na Keltském večeru v Týnci nad Sázavou. Kdo se přidá? :-)

Poprvé vyzkoušíme prezentaci naší taneční školy ve svém "domově" - a to přímo na Ortenově náměstí v Praze 7. V rámci akce "Zažít město jinak" se předvedeme se svým uměním několik metrů od našeho tanečního studia. Přijďte si vyzkoušet irské stepky, základní kroky irských tanců a společně si zatancovat. Těšíme se na všechny naše sousedy i přespolní...

I letos se představíme na festivalu Ladronkafest, kde jinde než v parku Ladronka :-)
Opět bude k vidění naše vystoupení a také se můžete aktivně zapojit do irsko-tanečních aktivit na našem propagačním stánku. Omalovánky, kvízy, fotokoutek, soutěže, výuka tanců, základní taneční kroky, vyzkoušení stepových bot a mnoho dalšího. Těšíme se na vás :-)

Po dlouhých 3 letech se vracíme do Mnichova na klasickou soutěž. I když nám můžete vytknout, že jme v něm byli před půl rokem, ale to byl Evropský šampionát s pojený s Grade Feis. Ale tato letní předprázdninová soutěž má svou dlouholetou tradici, která se na tři roky odmlčela. Za naší taneční školu se účastní 6 tanečnic - od úrovně...