Lektoři / Instructors

Tereza Zemanová, TCRG
trenérka, choreografka, zakladatelka Simply Dance


Začala tančit v oboru, který s irskými tanci nemá vlastně nic společného (disco), ale v roce 2001 se seznámila s irskými tanci a od té doby se její taneční dráha ubírá "zeleným" směrem. Je zkušenou lektorkou, skvělou choreografkou nejen irských tanců. Terka je také neúnavná v hledání nových informací a tak se stále vzdělává u tuzemských i zahraničních lektorů a své poznatky se snaží předávat svým žákům a dalším členům taneční skupiny. Ráda získává zkušenosti nejen v oboru tanečním, ale pohybovém obecně a tak nepřekvapí, že vystudovala VOŠ - akademii tělesné výchovy a sportu. V prosinci 2017 úspěšně složila zkoušky světové taneční organizace An Coimisiún Le Rincí Gaelacha (CLRG) a stala se tak kvalifikovanou učitelkou irského tance (TCRG).

Karolína Pešková

asistentka trenérky, tanečnice Simply Dance, kategorie Open Champ Dancer

Kája se věnuje irským tancům od roku 2014. A od té doby ušla obrovský kus cesty. Má za sebou mnoho veřejných vystoupení a od roku 2017 i mnoho soutěží v irských tancích, ve kterých se vypracovala do kategorie Open Champ. 
Kája irskému tanci naprosto "propadla", dává mu svůj čas, energii, nadšení. V irsko-tanečním světě sleduje nejnovější trendy - účes, líčení, kostýmy, .... A v neposlední řadě také věnuje péči o své tělo - správný strečink, regenerace, posilování.
Své zkušenosti ráda předává především dětem v kurzech pro začátečníky. S její přátelskou povahou a úsměvem mají děti na našich trénincích vždy radost z pohybu a tance.