O nás / About Us

Simply Dance - The School of Irish Dancing

Naše škola nabízí kvalitní výuku irských tanců. Vítáme každého zájemce, který má rád pohyb a energickou irskou hudbu, nebojí se naučit novou formu tance na vysoké úrovni, má smysl pro tým, disciplínu a rád pracuje sám na sobě. 

Naši žáci se zúčastňují mezinárodních soutěží (tzv. Feis) v městech po celé Evropě. Naše škola je registrovaná pod CLRG (An Coimisiún Le Rincí Gaelacha) a RCCEA (Regional Council of Continental Europe and Asia).

Simply Dance - Dance Company

Nabízíme taneční vystoupení pro každou příležitost. Pokud pořádáte firemní nebo vánoční večírek, dětský den, karneval, oslavu narozenin a jiných výročí, ples, městskou slavnost, vernisáž, doprovodný program k veletrhu aj.,  rádi vám zatančíme. Pro více informací a dohodnutí podmínek nás neváhejte kontaktovat.

Poznejte náš tým

Tereza Zemanová, TCRG

trenérka, choreografka, zakladatelka Simply Dance 

Začala tančit v oboru, který s irskými tanci nemá vlastně nic společného (disco), ale v roce 2001 se seznámila s irskými tanci a od té doby se její taneční dráha ubírá "zeleným" směrem. Je zkušenou lektorkou, skvělou choreografkou nejen irských tanců. Terka je také neúnavná v hledání nových informací a tak se stále vzdělává u tuzemských i zahraničních lektorů a své poznatky se snaží předávat svým žákům a dalším členům  taneční skupiny. Ráda získává zkušenosti nejen v oboru tanečním, ale pohybovém obecně a tak nepřekvapí, že vystudovala VOŠ - akademii tělesné výchovy a sportu. V prosinci 2017 úspěšně složila zkoušky světové taneční organizace An Coimisiún Le Rincí Gaelacha (CLRG) a stala se tak kvalifikovanou učitelkou irského tance (TCRG).