Taneční studio

V září 2020 jsme našli náš taneční "domov" na Ortenově náměstí v Praze 7. Původní garáže, klempířskou dílnu nebo sklad orientálních potravin, jsme přestavěli na krásné a útulné taneční studio.
Nejprve jsme odstranili materiál, který se nám nehodil, vymetli hmyz, pavučiny a haldy prachu. Opravili jsme zdi a zakryli nevzhledný strop. Zdi dostali penetrační nátěr a čistou bílou barvu. Poté přišla na řadu elektřina a samozřejmě taneční parket.
Jelikož je podlaha tvořená z nerovné dlažby, vytvořili jsme nosný rošt do vodováhy, vyplnili ho křemičitým pískem, na to jsme položili polystyren a OSB desky. Než jsme položili baletizol v barvě "tmavozeleného Pacifiku", podlahu jsme ještě zbrousili, vytmelili a znovu přebrousily. Taneční parket má rozlohu 60m2. V ostatních částech tanečního studia je položený zátěžový koberec.
Mezi tím vším se natíraly nezbytné kousky na tyrkysovou - okno, dveře, lampy, poličky, ..., aby vše ladilo. Usadili jsme nové wc a vydrhli dlaždičky. 
Adrenalinu jsme si užili při usazování zrcadel - máme jich krásných 9m při výšce 160cm.
V neposlední řadě jsme studio vybavily potřebnými doplňky, jak nábytkem, tak kávovarem nebo plakáty světoznámých show s irskými tanci.
V dubnu 2021 jsme ještě vybudovali novou šatnu se sprchovým koutem a dalším wc. 
Doufáme, že se Vám u nás bude líbit.