Taneční studio / Dancing studio

V září 2020 jsme našli náš taneční "domov" na Ortenově náměstí v Praze 7. Původně skladové prostory jsme přestavěli na krásné a útulné taneční studio.

Nejprve jsme odstranili starý a poškozený materiál, vymetli hmyz, pavučiny a hromady prachu. Opravili jsme zdi a zakryli a zaizolovali nevzhledný strop. Stěny dostaly čistou bílou barvu a všechno ostatní jsme se rozhodli naladit do tyrkysu. Poté přišla na řadu elektřina a samozřejmě taneční parket.

Jelikož byla podlaha z nerovné dlažby, vytvořili jsme nosný rošt do vodováhy, vyplnili ho podlahovým křemičitým pískem, na něj jsme položili polystyrenovou izolaci a OSB desky. Než jsme položili baletizol v barvě "tmavozeleného Pacifiku", podlahu jsme ještě zbrousili, vytmelili a znovu přebrousili. Taneční parket má rozlohu 60 m2 . V ostatních částech tanečního studia je položený zátěžový koberec nebo dlažba.

Mezi tím vším se natíraly nezbytné kousky na tyrkysovou - okno, dveře, lampy, poličky, ..., aby vše ladilo. Usadili jsme novou sanitu a opravili dlaždičky.

Adrenalinu jsme si užili při instalaci zrcadel - máme jich krásných  9 m na délku při výšce 160 cm. Museli jsme se poprat s nerovnou stěnou, opět jsme si pomohli nosným roštem.

V neposlední řadě jsme studio vybavili potřebnými doplňky - nábytkem, kávovarem, plakáty světoznámých show s irskými tanci a našimi trofejemi.

Na jaře 2021 jsme ještě opravili a vybavili šatnu se sprchovým koutem a dalším WC.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit.