Soutěže/Akce Competitions/Performances


 

Letos se poprvé naši žáci utkají o cenné kovy na mezinárodní soutěži Prague Feis (čti feš). Předvedou se naši nováčci v začátečnických kategoriích a budou bojovat o co nejlepší výsledky, postupy do vyšších úrovní a především získají drahocenné zkušenosti do dalších soutěží. Všem statečným soutěžícím držíme palce!

Již osmý ročník festivalu Irský Máj proběhne 11.-13. května 2018 na "prknech" divadla V Celetné. Těšit se můžete na páteční přehlídku "Pod jednou střechou VIII.", kde uvidíte nejen pražské taneční skupiny tančit na téma irské mytologie. Začátek v 19:00 a lístky jsou již v prodeji.

Na konci března se naše taneční skupina zúčastní taneční soutěže Y-cup, kterou pořádá taneční skupina Youngsters v Týnci nad Sázavou. Soutěžit se bude v několika tanečních stylech a různých věkových kategoriích. Držte nám palce a nebojte se nás v Týnci na konci března podpořit.

V sobotu 24.3.2018 nás můžete vidět na Jarní taškařici, kterou pořádá Praha 4 v Centrálním parku na Pankráci. Těšit se můžete také na palačinky, opékání buřtů, skákací hrad, výuku angličtiny a jiné. My se naopak budeme těšit na Vás.

Oslava svátku Sv. Patrika podruhé. Tentokrát v DDM Stodůlky. V průběhu celého programu se představí několik kroužků - taneční, hudební, dramatický, výtvarný, tvořivý.... Nenechte si ujít správné "zelené" a tak trochu tajuplné odpoledne....

Každý správný irský tanečník si nenechá ujít oslavu svátku Svatého Patrika - patrona Irska. Letos se naše taneční skupina přesune do Zruče nad Sázavou, kde v tamějším Spolkovém domě předvedeme své vystoupení. Na akci "Trojlístek nebo Čtyřlístek" se můžete irské tance i naučit a zatančit s doprovodem hudební skupiny Coventina. Dále zde najdete i trh...