Soutěže/Akce Competitions/Performances


 

V sobotu 29. září 2018, se představíme na 13. ročníku Keltského večera v areálu hradu Týnce nad Sázavou. Kromě naší taneční skupiny a irských tanců, si můžete poslechnout hudební skupiny Coventina a Sally Gardens hrající keltské, irské, skotské a severské balady nebo hudební kapely K.O. a Luftt hrající folk, country a rock.

Festival volného času a jeho součástí je i Domeček s příchutí.... Přijďte se podívat jak se tančí irské tance a mnoho dalšího. Vybrat si můžete z široké škály zájmových kurzů pro děti i dospělé. Vše se koná v areálu DDM Stodůlky. Těšíme se na Vás.

Tradičně, již čtvrtým rokem, naše taneční skupina zatančí na Taneční akademii DDM Hobby Centra 4 v Kulturním centru Novodvorská v Praze 4. Předvedeme 3 choreografie: 1. Píseň moře - Saoirse, poslední z tuleních víl a její píseň moře, která zachrání všechny bájné bytosti..., 2. Golden Rainbow - rej něžných víl a nevypočitatelných leprechaunů, kteří...

Letos se poprvé naši žáci utkají o cenné kovy na mezinárodní soutěži Prague Feis (čti feš). Předvedou se naši nováčci v začátečnických kategoriích a budou bojovat o co nejlepší výsledky, postupy do vyšších úrovní a především získají drahocenné zkušenosti do dalších soutěží. Všem statečným soutěžícím držíme palce!

Již osmý ročník festivalu Irský Máj proběhne 11.-13. května 2018 na "prknech" divadla V Celetné. Těšit se můžete na páteční přehlídku "Pod jednou střechou VIII.", kde uvidíte nejen pražské taneční skupiny tančit na téma irské mytologie. Začátek v 19:00 a lístky jsou již v prodeji.

Na konci března se naše taneční skupina zúčastní taneční soutěže Y-cup, kterou pořádá taneční skupina Youngsters v Týnci nad Sázavou. Soutěžit se bude v několika tanečních stylech a různých věkových kategoriích. Držte nám palce a nebojte se nás v Týnci na konci března podpořit.

V sobotu 24.3.2018 nás můžete vidět na Jarní taškařici, kterou pořádá Praha 4 v Centrálním parku na Pankráci. Těšit se můžete také na palačinky, opékání buřtů, skákací hrad, výuku angličtiny a jiné. My se naopak budeme těšit na Vás.

Oslava svátku Sv. Patrika podruhé. Tentokrát v DDM Stodůlky. V průběhu celého programu se představí několik kroužků - taneční, hudební, dramatický, výtvarný, tvořivý.... Nenechte si ujít správné "zelené" a tak trochu tajuplné odpoledne....

Každý správný irský tanečník si nenechá ujít oslavu svátku Svatého Patrika - patrona Irska. Letos se naše taneční skupina přesune do Zruče nad Sázavou, kde v tamějším Spolkovém domě předvedeme své vystoupení. Na akci "Trojlístek nebo Čtyřlístek" se můžete irské tance i naučit a zatančit s doprovodem hudební skupiny Coventina. Dále zde najdete i trh...