Irský Máj - 11.-13. května 2018

06.04.2018

Již osmý ročník festivalu Irský Máj proběhne 11.-13. května 2018 na "prknech" divadla V Celetné. Těšit se můžete na páteční přehlídku "Pod jednou střechou VIII.", kde uvidíte nejen pražské taneční skupiny tančit na téma irské mytologie. Začátek v 19:00 a lístky jsou již v prodeji. 

V sobotu proběhne seminář "Choreografie, pohyb a prezentace po jevišti" pod vedením Natálie Matyskové, určený především pro vedoucí a choreografy tanečních skupin. Začátek v 9:30 a přihlášení je již možné. 

Večer se pak můžete těšit na "Rinceoirí amd Shannon Evening". Nejstarší pražská taneční skupina a hudební skupina Shannon a večer nabitý irským tancem, hudbou a skvělou atmosférou. Začátek v 19:00 a lístky jsou již v prodeji. 

V neděli dopoledne si na své přijdou i nejmenší při "Májovém trojBOJI". Zažijete výbuchy smíchu při divadelní pohádce, dobrodružné toulání se po zákulisí divadla, zahřátí mozkových závitů, kreativní dílnu a další. Začátek v 9:30, kapacita 30 dětí, vhodné pro děti 3-10 let a lístky jsou již v prodeji. 

Celý festival zakončí nedělní "Taneční IMPROshow". Dvou až tříčlenné týmy "soupeří" v taneční improvizaci. Přihlašovat se může každý, kdo se nebojí předvést svůj taneční styl. Vyhrává nápaditost, kreativita a osobní nasazení. A nebo můžete přijít jako divák a hlasovat o nejlepší tým. Začátek v 18:00 a lístky jsou již v prodeji. 

V pátečním programu "Pod jednou střechou VIII." se objeví i naše taneční skupina se dvěma choreografiemi. Více informací o festivalu IRSKÝ MÁJ 2018 naleznete ZDE.